|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | LVD, RoHS, CE, ISO9001 |
| Power: | 13.44 W/M |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | S-Shape 2835 LED Strip Light |
| LED QTY | 120 LEDs/m |
| Color | 2700K/3000K/4000K/6500K |
| Voltage | 12V/24V |
| Watts | 9.6 W/M |
| Size | 5M/Roll |
| CRI | 80 |
| Cutting Length | 3-LEDs/6-LEDs |




